O nas

Nasz zespół

O nas


Jesteśmy doświadczonym zespołem fotografów i filmowców. Specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych projektów wizualnych dla wymagających klientów. Nasza pasja do tworzenia światłem podparta kilkudziesięcioletnią praktyką owocuje wyjątkowymi realizacjami. Praca dla wyjątkowych kontrahentów z odległych zakątków świata nauczyła nas elastyczności działania. Komunikujemy się w języku angielskim i niemieckim. Odległość działania nie jest przeszkodą.

Darek


Fotograf  dokumentalny z kilkunastoletnim stażem. Pracował dla najważniejszych tytułów prasowych w Europie. Jako fotoreporter angażuje się dokumentowaniu rzeczywistości, opowiadaniu historii poprzez zdjęcia prawdziwych chwil, prawdziwych reakcji i prawdziwych emocji, gdy presja jest wywierana i nie ma drugiej szansy. Jest to tak samo prawdziwe jak na ślubie, czy jak podczas najważniejszych wydarzeń. Dzień ślubu jest historią, podobnie jak zlecenie dla gazety lub czasopisma, i dlatego przenosi te same umiejętności i doświadczenie na każdym fotografowanym ślubie.

Licyna i Tomek


Dynamiczny zespół filmowców ogarniętych pasją poszukiwania wyjątkowych momentów. Ich zaangażowanie doceniły poważne firmy powierzając im kreowanie swojego wizerunku. Ciągłe doskonalenie twórczego warsztatu połączona miłością do filmu   owocuje epickimi obrazami.

Niech Wasz ślub będzie kumulacją wyjątkowych momentów do których będziecie chcieli wracać i cieszyć się wspomnieniami przez całe życie. Nasza obecność sprawi, że ten wyjątkowy dzień zostanie z Wami na zawsze.

Nasza praca to niezwykła dokumentacja osób, wydarzeń, emocji i chwil, która  zatrzyma to dla Was.

Fotografia Ślubna Wałbrzych